Skandinaavia-Balti Parasitoloogia Seltsi 10. rahvusvaheline teaduskonverents (CSBSP10) (05.) 06.-07. juunil 2023. a TartusSkandinaavia-Balti Parasitoloogia Seltsi 10. Konverentsi (CSBSP10) korraldab Riigi Laboriuuringute ja Riskihindamise Keskus (LABRIS) koostöös Skandinaavia-Balti Parasitoloogia Seltsi (SBSP), Eesti Maaülikooli ja Tartu Ülikooliga 

Konverents toimub Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskusel 06. kuni 07. juunil 2023. a.

CSBSP10 on Skandinaavia-Balti Parasitoloogia Seltsi ametlik üle aasta toimuv konverents. Selle aasta konverentsi teema on "Parasites and hosts in shared environment". Konverentsi visiooniks on luua platvorm metsloomade, veterinaarse ja meditsiiniparasitoloogia valdkondade kogenud ja alustavatele teadlastele ning valdkonna spetsialistidele: bioloogidele, arstidele ja loomaarstidele. Konverentsil osalemine pakub võimaluse jagada interdistsiplinaarset parasitoloogia-alast teavet Baltikumi, Põhja-Euroopa ja teiste riikide teadlaste ja erialaeksperide vahel. Konverentsil osalemine pakub võimalust ideede vahetamiseks ning tugevdab teaduslikku suhtlemist ja valdkondadevahelist koostööd.


CSBSP10 teaduskomitee on koostamas programmi, mis keskendub nii globaalsetele kui ka piirkondlikele probleemidele parasitoloogia valdkonnas.


Kutsume teid külastama konverentsi veebisaiti CSBSP10 veebilehel https://csbsp10.emu.ee, kus saab lähemat infot ning registreerida. Samuti palume jagada teavet kõigile huvitatud kolleegidele, koostööpartneritele ja tudengitele!

Ootame teie huvi ja osavõttu!

 

CSBSP10 korraldustoimkond ja SBSP juhatus

Contact: csbsp10@labris.agri.ee
Website: https://csbsp10.emu.ee/

#CSBSP10
Facebook:     https://www.facebook.com/TheSBSP/
https://www.facebook.com/events/3218759021719948/ 
 

37
40